YURT İÇİ PİYASALARDA SON DURUM

ŞİRKET HABERLERİ

CASA:

Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Kotasyon Yönergesi’nin 8/1-c maddesi koşulunu sağlayamaması nedeniyle paylarının Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmeye devam etmesine karar verilmiştir.

AVGYO:

Antalya ili Alanya ilçesi Türkler Beldesi Kargıçiftliği mevkii Gökay sitesinde bulunan D blok 3 nolu dairenin 10.08.2023 tarihinden geçerli olmak üzere 1(Bir) yıllığına, eşyalı olarak aylık 6.500TL+KDV bedelle Avrasya Petrol ve Turistik Tesisler Yatırmlar A.Ş’ye kiraya verilmesine karar verilmiştir.

YATAS:

28.06.2023 tarihli KAP açıklamasında belirtildiği üzere, şirketimizin 20 yılı aşkın süredir kullandığı ERP alt yapı yazılımının planlı bir şekilde değişimi hedeflenen sürede tamamlanmıştır. Yeni yazılım uyum ve geliştirme süreçlerinden kaynaklı bazı tedarik zinciri birimlerinde oluşan gecikmiş işlemlerin çözümü için; müşteri ve iş ortağı tedarikçi memnuniyetini en yüksek seviyede tutan, mobilya ve yatak sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak tüm birimlerimizle 7/24 kesintisiz çalışma devam etmektedir.Bir yanıt yazın